1/13/2016

1/13/2016

PORZĄDEK W BLOGOWANIU

Po długim lenistwie stwierdziłam, że należałoby zrobić porządek na blogu i wprowadzić parę zmian. Stworzyłam dziś nowy nagłówek, lekko zmieniłam kolory na blogu, dodałam wgląd do zdjęć na instagram (na samym dole bloga), po prawo można znaleźć "odsyłacz" również na insta oraz na FACEBOOKA. Długo zastanawiałam się nad założeniem strony fejsie, ponieważ mimo wszystko nie kojarzyła mi się ona najlepiej. Chcąc nie chcąc w dzisiejszych czasach social media są jedną z głównych form przekazu treści czy informacji, dlatego doszłam do wniosku, że i ja tam dołączę. Wiadomo na początku nie jest lekko, ale mam nadzieję, że z biegiem czasu się tam odnajdę. 
4 komentarze:

 1. Social Media to podstawa teraz :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też mam swojego fanpage'a i uważam, że jest bardzo potrzebny, bo wiele osób często siedzi na fejsie i wtedy od razu wiadomo, kiedy pojawił się nowy post :D

  minimalistyczny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładny wygląd bloga :)

  miss-and-jess.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wiem, jak było przed zmianami (jestem u Ciebie pierwszy raz), więc nie porównam, ale teraz jest ładnie :) Tak dziewczęco i delikatnie. Hm... też się zastanawiałam nad założeniem strony na Facebooku, ale sama nie wiem... widać, że muszę jeszcze dojrzeć do tej decyzji :)
  Zapraszam do siebie - klik! :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 , Blogger