1/26/2016

1/26/2016

uciekajcie póki Was nie dopadło.

Jest wtorek. Można powiedzieć, że to ostatnie podrygi na naukę do egzaminu. A ja... Zdycham w męczarniach. Jeśli jesteście chorzy i macie okazję leżeć w cieplutkim łóżku przekręcając się z boku na bok to Wam szalenie zazdroszczę, macie to szczęście! Ja niestety smarkając w chusteczki i walcząc z kaszlem muszę czytać cholerną ustawę i udawać, że coś wchodzi mi do głowy. Tak, tak jest super. Dawno sobie nie narzekałam, więc dziś nadarzyła się wspaniała okazja. 

Oszczędzę Wam świetnych zdjęć ze mną w roli głównej, bo z pewnością więcej byście tu nie zajrzeli. Więc jeśli nie jesteście chorzy to uważajcie! Może Was dopaść w każdej chwili choć nie życzę Wam źle. Jeżeli i Was dopadło to co najgorsze to zostańcie w łóżku i nie wychylajcie nosa z domu. Jednak jeśli jesteście pechowcami jak ja i tkwicie w sezonie gorącej sesji i egzaminów pozostaje mi życzyć Wam powrotu do zdrowia i WYTRWAŁOŚCI. Powodzenia!

5 komentarzy:

 1. Po przeczytaniu tytułu miałam pisać jak cholernie Ci zazdroszczę, nie tego że jesteś chora, ale tego że z tego powodu możesz sobie poleżeć w łóżku, a tu zaskoczenie..... współczuję :( :( dasz radę, powodzenia!!! :*
  Obserwuję!! :) i zapraszam bardzo serdecznie do siebie, jeśli znajdziesz chwilkę - może w trakcie przerwy od nauki? www.emmadeline.blogspot.com . Buźka :*

  OdpowiedzUsuń
 2. jak ja się cieszę, ze jestem juz po studiach :P dziękuje za odwiedziny i zapraszam ponownie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia w sesji, sama wiem co to za "cudowny" czas w życiu studenta. No i zdrówka, ja od początku jesieni łykam tran i on mnie uchronił od chorób ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. ufff dobrze, że to wszystko już za mną

  ________________________
  www.justynapolska.com
  Fashion & Make-up

  OdpowiedzUsuń
 5. ja smarkałam przez trzy dni i niestety nie miałam szcześcia leżeć w domu, bo milion spraw do pozałatwiania i praca;( mam nadzieję,że u Ciebie już dobrze!
  Sandicious

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 , Blogger