2/22/2016

2/22/2016

CIASTKO W DŁOŃ!Ten poniedziałkowy dzień okropnie  mnie przytłacza. Zimno, ponuro i w dodatku deszczowo. Jedynym sensownym wyjściem jest zakopanie się pod kocem. Oczywiście w dresie. Jakby inaczej. Dres to niezastąpiony element garderoby. Jest NAJLEPSZY. Nie tylko na domowe stroje dnia, ale wyjście na spacer, trening czy na zakupy do spożywczaka, który znajduje się tuż obok. 

Jeśli jednak w takowy dzień musicie zrobić coś ambitnego, ale nastrój Wam na to nie pozwala to proponuję pocieszyć się słodyczami. Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam takie "poprawiacze humoru". Chociaż liczne niezdrowe przysmaki też wchodzą w grę. 

Niestety dziś znajduję się w gronie osób, które MUSZĄ znaleźć w sobie siłę i motywację, dlatego wspomagam się kawą i ciastkami - swoją drogą są to najlepsze ciastka świata! Może przy następnej okazji podam Wam przepis. Tymczasem trzymajcie się ciepło i... życzę powodzenia w wewnętrznej walce ze swoimi humorkami! Głowa do góry, ciastko w dłoń i do dzieła. Przecież pogoda nie może przeszkodzić nam w realizacji planów.


3 komentarze:

 1. Wyglądają super :) Ja za często sięgam po łakocie, muszę zmienić ten nawyk :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Muszą być pyszne. Wyglądają tak smakowicie.

  martinkax.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciastka idealne na taką wstrętną pogodę

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 , Blogger