WALEN(Ę)TYNKI

Dziś walentynki, dzień zakochanych. Dzień przez jednych uwielbiany przez drugich nazywany komercyjnym, strasznym, „do porzygu”. Moja opinia? Walentynki to dzień jak każdy inny, ale dlaczego nie skorzystać z okazji by świętować swoje małe miłości i podarować sobie więcej uśmiechu? Owszem, obecnie walentynki są wykorzystywane jako chwyt marketingowy wielu marek. Tu promocja, tam wyprzedaż, to warto kupić akurat w walentynki, to na pewno Ci się przyda – swoją drogą na pewno jakiś facet chciałby dostać odkurzacz albo deskę do prasowania. Zresztą kobieta by nie chciała, a co dopiero mężczyzna.
Nie wiem jak u Was wygląda fejsbukowa tablica i wpisy znajomych, ale u mnie jest jest wyraźny podział na dwie grupy. Jedni zachwycają się, bo nadchodzi święto zakochanych, jest okazja na wspólne wyjście z drugą połówką (tych jest zdecydowanie mniej) oraz ci którzy są niezależnymi singlami. Nie mam nic przeciwko żadnej z tych grup. Każdy żyje jak chce i jak mu się podoba. Serio, nie moja sprawa. Tylko czy jest sens afiszować się z tym i obnosić całemu światu? Jeśli lubisz walentynki spędź je bez internetu, bez miliona lajków na fejsie, instagramie czy tysiąca snapów (to samo dotyczy drugiej części – antywalentynkowców). Wyłącz telefon i ciesz się, że w końcu macie chwile dla siebie. Zapomnijcie o tym, że jesteście razem szmat czasu, poczujcie się znów jakbyście się dopiero poznali. Spędzanie walentynek to nie tylko kino, kolacje i wyjścia. Jeśli nie miałaś ostatnio czasu na obejrzenie durnego filmu – usiądźcie przed telewizorem w dresie, z butelką wina, pizzą, a od razu poczujecie magiczną aurę święta zakochanych. Filmów pełno, a w dresie tak wygodnie.
Jeśli należysz do drugiej grupy – nic straconego. Olej walentynki, potraktuj je jak zwykły dzień. Nie zwracaj uwagi na dekoracje, muzykę. Spędź czas jak Ci się żywnie podoba. Przecież walentynki to także okazja do spędzenia czasu z przyjaciółmi czy rodziną. Walentynki to nie tylko Ty i On. Walentynki to wszechobecna miłość, a darzymy nią nie tylko ukochanego, ale także przyjaciół i rodzinę. Pamiętaj ŚWIĘTO ZAKOCHANYCH tyczy się każdego rodzaju miłości (myślę, że na pewno kochasz pizzę, a to okazja by jej to wyznać!).
4 komentarze Write a comment

Please add an author description.

4 komentarze

 • Amanda Niedrich 18 lutego 2017

  Popieram 🙂

 • Asia 16 lutego 2017

  Zgadzam się z Tobą w 100%. W ten dzień podzieliłam miłość do swojego chłopaka oraz do pizzy, cudowne połączenie 😀

 • Nippi 15 lutego 2017

  bardzo ładny sweterek 😉

 • Renata Reniaa 15 lutego 2017

  Zgadzam się z Tobą. Po co wszędzie udostępniać informacje że jesteś ze swoim chłopakiem na romantycznej kolacji. To jest wasze święto i świętujcie we dwójkę inni nie muszą o tym wiedzieć.

  Pozdrawiam, nataa-natkaa.blogspot.com

Leave a Reply