Było, minęło. Wiele przede mną!

2018 rok był dla mnie lepszy niż poprzednie. Mogę śmiało powiedzieć, że zaczęłam korzystać ze swojego życia. Trochę nabrałam wiary w siebie. Choć bywały chwile słabe, pełne zwątpienia i łez to wiem, że dzięki nim stałam się nieco silniejsza. Porażki zaczęłam traktować jako lekcje. 2018 rok przyniósł mi wiele nowych doświadczeń oraz małych sukcesów.

❣ Pierwszy raz brałam udział w zlocie motocyklowym!

❣ Byłam na SeeBlogers! W przyszłym roku na pewno to powtórzę.

❣ Byłam na koncercie Eda Sheerana (jedno marzenie spełnione).

❣ Pierwszy raz wybraliśmy się na aktywny wypoczynek w Góry – Szklarska Poręba – polecamy!

❣ Miałam okazję dwa razy odwiedzić Turcję.

❣ Pierwszy raz na study tour, gdzie nawiązałam wiele nowych znajomości, oby niektóre zostały na stałe (Kamila pozdrawiam!

❣ Drugi raz będąc na swoich wakacjach.

Moim małym sukcesem jest także bardziej świadome jedzenie, ale przede wszystkim nie tylko kupienie karnetu na siłownie, lecz korzystanie z niego! Zdarzały się miesiące, gdzie bywałam tam rzadziej, ale dla mnie to i tak sukces. W zeszłym roku po powrocie z Irlandii waga pokazała mi liczbę, której nigdy nie miałam, ale umówmy się to osiągnięcie do dobrych nie należało. Zgoniłam wszystko na gorszy czas, ale wiadomo jeśli sama nie wezmę się za siebie to nikt tego za mnie nie zrobi.

Dziś mamy już trzeci stycznia 2019 roku. Większość ludzi z okazji nadejścia nowego roku składa sobie wiele deklaracji, postanowień noworocznych, które chciałoby spełnić. Powiem szczerze, że często byłam w tej grupie ludzi, ale niedawno otworzyłam oczy na wiele ważnych rzeczy oraz przemyślałam parę spraw. Osobiście w tym roku postanowiłam zamienić słowo MUSZĘ na CHCĘ oraz NIE MOGĘ na POTRAFIĘ. Nie warto robić coś na siłę, ale pamiętajcie, że warto walczyć o siebie. Nie wierzę w żadne lepsze wersję siebie. Bądźmy sobą, uśmiechajmy się, walczmy o siebie oraz o ważne dla nas relacje. Obdarujmy się miłością, przyjaźnią, zaufaniem i troską, a wszystko inne przyjdzie przy okazji.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU!


A teraz zabierajmy się do działania.

You Might Also Like...

No Comments

    Leave a Reply