miniFOTO – słoneczniki

Wstęp do tego posta pisałam już trzy razy, ale mam nadzieję, że na tym się zakończy. Zacznę od tego, że robiąc zdjęcia Madzi (pozdrawiam Cię serdecznie!) nie oczekiwałam żadnych reakcji ze strony kogokolwiek. Jakie było moje zaskoczenie kiedy na skrzynkę wpadło kilka wiadomości m.in. Patka świetna robota. W jednej chwili ogarnęła mnie radość i szok.

Zdjęcia robię typowo hobbystycznie, zresztą najbliższe dla mnie osoby wiedzą o tym doskonale. Nigdy nie uważałam się za kogoś dobrego w tej dziedzinie. Albo inaczej – czasem byłam zadowolona z niektórych zdjęć, ale raczej stroniłam od pokazywania ich światu, bo towarzyszyła mi trochę niezręczność, trochę obawa, więc odpuściłam. Co prawda miałam jedno podejście tu na blogu, kilka lat temu – Julka, ale na tym jednym się zakończyło. Jednak, dzięki Waszym odpowiedziom w ankiecie na instagramie postanowiłam podjąć rękawice. Z dozą nieśmiałości informuję o nieplanowanym cyklu na blogu pt “”. Zdjęcia będą ukazywać się raz bądź dwa razy w miesiącu. Mam nadzieję, że będziecie tu zaglądać.

Dziś na pierwszy ogień idą sierpniowe zdjęcia, które robiłam Magdzie i jej chłopakom. Zaczniemy od zdjęć w słonecznikach, które zdecydowaną większością wybraliście głosując w ankiecie na instastory!

You Might Also Like...

No Comments

    Leave a Reply