PREZENT DLA SIEBIE

 

 

Kilka dni temu skończyłam 22lata. Nie czuję się z tego powodu lepiej czy gorzej – dzień jak co dzień. Z tej okazji postanowiłam zrobić sobie prezent i zmienić wygląd bloga. Jak widać jest trochę inaczej. Moim zdaniem dużo lepiej. Zmiany jeszcze nie do końca zostały w pełni zrealizowane, ale powoli małymi kroczkami blog przechodzi transformację. Uznałam, że nie tylko on potrzebuje zmian, ale także i ja. Dziś z ciekawości zajrzałam na pewne dane  i zdałam sobie sprawę z tego jak bardzo byłam głupia. Blog został założony w maju 2010roku, czyli ponad sześć lat temu. Blog coraz bardziej się rozkręcał, a ja razem z nim, ale coś mnie tknęło i… zablokowałam go, usunęłam posty i wszystko co z nim związane. Jednak postanowiłam wrócić i jak widać powoli nadrabiam stracony czas, swoją głupotę i wiele innych rzeczy. W tym momencie żałuję tego co zrobiłam, a jedyne co mi pozostało to walczyć z samą sobą. Mogę szczerzę powiedzieć, że znów zaczynam uzależniać. To uczucie, za którym bardzo tęskniłam. Szykuję kilka ciekawych postów, ale wszystko w swoim czasie.

 

Na rozgrzanie tej jesienno-zimowej atmosfery wstawiam dosyć stare zdjęcia z wakacyjnej sielanki. Gorącego słońca i niezwykłej lekkości. Trochę poprawię sobie humor, a co!

Pozdrawiam serdecznie,

You Might Also Like...

3 komentarze

 • Reply
  Lady Awa
  14 listopada 2016 at 21:47

  Ale piękne zdjęcia! No i witam koleżankę w tym samym wieku ;)
  Wygląd Twojego bloga bardzo mi się podoba :)

 • Reply
  Patrycja Głowacka
  14 listopada 2016 at 17:13

  Pobrałam darmowy szablon z bloga http://www.karografia.pl/ i wgrałam na bloggera :) zmieniłam trochę kolory i nagłówek robiłam samodzielnie :)

 • Reply
  Anonimowy
  14 listopada 2016 at 17:10

  Zmiany na plus :D jakiego szablonu użyłaś?

Leave a Reply