SeeBlogers

 

Festiwal See Blogers to wielkie ogólnopolskie spotkanie internetu w świecie realnym. W tym roku miało wydarzenie w Łodzi. Wiedziałam, że takie imprezy mają miejsce, ale miałam mieszane uczucia. A z racji tego, że do śmiałych nie należę wolałam się nie angażować. Jednak Sylwia dosyć szybko mnie przekonała. Wysłałam zgłoszenie i… dostałam e-maila zwrotnego z gratulacjami o zakwalifikowaniu się.
 Byłam ciekawa organizacji i atmosfery na miejscu – i nie zawiodłam się. Na festiwalu odbywały się różne warsztaty (oczywiście zgapiłyśmy się i na żadne się nie zapisałyśmy, haha) oraz wykłady. Były także stoiska sponsorów/partnerów całego spotkania, z którymi można było porozmawiać albo nawiązać współpracę.

 

 

 

 Jednym z wykładów, który najbardziej zapadł mi w pamięć był ten Elizy Wydrych znanej jako Fashionelka. Eliza rozwaliła cały system. Opowiedziała jasno co jest nie tak w całej blogsferze, pokazała jak wiele ludzi robi źle. Jak dla mnie wyciągnęłaś wszystkie „grzeszki” Internetu, przedstawiłaś ślepy zaułek, do którego dąży ponad połowa ludzi w sieci. Wielki szacun! Zmiotłaś wszystkich.
 Preelekcje z See Blogers dały wiele do myślenia, można powiedzieć, że w wielu kwestiach otworzyły oczy na to i owo. Wiem jedno – za rok na pewno znów się tam zjawię. Aniu to wydarzanie to kawał dobrej roboty! Gratuluje! 

Podczas See Blogers odbyła się gala #hasztagiroku, którą możecie obejrzeć tutaj :)

 

 

You Might Also Like...

4 komentarze

Leave a Reply