uciekajcie póki Was nie dopadło.

Jest wtorek. Można powiedzieć, że to ostatnie podrygi na naukę do egzaminu. A ja… Zdycham w męczarniach. Jeśli jesteście chorzy i macie okazję leżeć w cieplutkim łóżku przekręcając się z boku na bok to Wam szalenie zazdroszczę, macie to szczęście! Ja niestety smarkając w chusteczki i walcząc z kaszlem muszę czytać cholerną ustawę i udawać, że coś wchodzi mi do głowy. Tak, tak jest super. Dawno sobie nie narzekałam, więc dziś nadarzyła się wspaniała okazja.
Oszczędzę Wam świetnych zdjęć ze mną w roli głównej, bo z pewnością więcej byście tu nie zajrzeli. Więc jeśli nie jesteście chorzy to uważajcie! Może Was dopaść w każdej chwili choć nie życzę Wam źle. Jeżeli i Was dopadło to co najgorsze to zostańcie w łóżku i nie wychylajcie nosa z domu. Jednak jeśli jesteście pechowcami jak ja i tkwicie w sezonie gorącej sesji i egzaminów pozostaje mi życzyć Wam powrotu do zdrowia i WYTRWAŁOŚCI. Powodzenia!

You Might Also Like...

5 komentarzy

 • Reply
  Sandra Kozłowska
  31 stycznia 2016 at 18:45

  ja smarkałam przez trzy dni i niestety nie miałam szcześcia leżeć w domu, bo milion spraw do pozałatwiania i praca;( mam nadzieję,że u Ciebie już dobrze!
  Sandicious

 • Reply
  Justyna Polska FashionbloggerStylingAndMakeupArtist
  29 stycznia 2016 at 07:42

  ufff dobrze, że to wszystko już za mną

  ________________________
  http://www.justynapolska.com
  Fashion & Make-up

 • Reply
  Asia
  28 stycznia 2016 at 20:17

  Powodzenia w sesji, sama wiem co to za "cudowny" czas w życiu studenta. No i zdrówka, ja od początku jesieni łykam tran i on mnie uchronił od chorób ;)

 • Reply
  aniapalka
  27 stycznia 2016 at 14:13

  jak ja się cieszę, ze jestem juz po studiach :P dziękuje za odwiedziny i zapraszam ponownie :)

 • Reply
  Madeline
  26 stycznia 2016 at 22:29

  Po przeczytaniu tytułu miałam pisać jak cholernie Ci zazdroszczę, nie tego że jesteś chora, ale tego że z tego powodu możesz sobie poleżeć w łóżku, a tu zaskoczenie….. współczuję :( :( dasz radę, powodzenia!!! :*
  Obserwuję!! :) i zapraszam bardzo serdecznie do siebie, jeśli znajdziesz chwilkę – może w trakcie przerwy od nauki? http://www.emmadeline.blogspot.com . Buźka :*

Leave a Reply