#ulubione aplikacje na telefon – aktualizacja

Ostatnio przeglądałam stare wpisy z mojego bloga. Natknęłam się na post, w którym opisywałam moje ulubione aplikacje na telefon. Od tamtego czasu parę z nich zniknęło z mojego telefonu i zastąpiłam je nowymi. Postanowiłam, że zrobię aktualizację poprzedniego wpisu.  Tak przy okazji – Julia (tworzy piękne makijaże, na instagramie znajdziecie ją pod @julia.kompa.makeup) aplikacje do obróbki zdjęć dodałam specjalnie z myślą o Tobie :D więc zaczynajmy:

Pinterest – to aplikacja, która była, jest i będzie na moim telefonie. Uwielbiam przeglądać miliony inspiracji na telefonie związanych z każdą dziedziną życia – od wystroju mieszkania, licznych stylizacji, pomysłów DIY po przepisy kulinarne. Jeśli raz zainstalujesz pintersta to gwarantuję, że już się od niego nie uwolnisz. Wielka dawka inspiracji czeka!

Snapseed – aplikacja do obróbki zdjęć na telefonie. Myślę, że poradzi sobie z nią każdy bez względu na stopień “zaawansowania”. Łatwa, intuicyjna i potrafi zdziałać cuda.

Lightroom – kolejna aplikacja do obróbki zdjęć. Równie intuicyjna i łatwa co snapseed. Dobrze radzi sobie z ratowaniem zdjęć, a szczególnie z ich doświetleniem.

Canva – pomaga tworzyć fajne grafiki na facebooka, instagram czy inne media społecznościowe.

Mój kalendarzyk – aplikacja stworzona z myślą o kobietach. Pomaga w prowadzeniu swojego kalendarzyka menstruacyjnego, ale także pozwala na robienie różnych notatek podczas całego cyklu, a w tym m.ni. czy brałyście jakieś leki, jaki macie nastrój, co Was boli itd.

Fitfabric – jeśli korzystacie z sieci siłowni Fitfabric to mega polecam. Aplikacja ułatwia zapisywanie się na fitness, dodatkowo można oceniać instruktorów i odbyte zajęcia. Jedyną wadą aplikacji jest brak jednego miejsca, gdzie widać wszystkie zajęcia, na które się zapisaliście. Jeśli jesteście zapisani na zajęcia do różnych klubów to niestety, trzeba wchodzić w każdy osobno by sprawdzić gdzie i kiedy mają poszczególne treningi.

AKTUALIZACJA (06.02.2020):
Inshot – Jeśli chcesz urozmaicić swoje instastory to aplikacja zdecydowanie dla Ciebie. Można podłożyć muzykę, skrócić filmik, a nawet delikatnie podrasować dodając gotowe filtry czy własne ustawienia.

Storylux – kolejna, świetna apka do instastory. Ramki, tablice, kolaże – proszę bardzo. Oczywiście jest opcja dodania również pięknych napisów, więc sztosik.

Używacie którąś z przedstawionych aplikacji? A może macie jakieś swoje faworyty, których nie opisałam? Piszcie! :)

You Might Also Like...

No Comments

    Leave a Reply